Kāds saderināšanās gredzens piestāvēs tieši Jūsu roku formai?

Sieviešu zelta gredzens

Saderināšanās gredzenu tradicionāli izvēlas topošais līgavainis, tomēr ikvienai sievietei būtu noderīgi zināt, kādas formas un lieluma gredzens piestāv tieši viņai – ņemot vērā plaukstas lielumu un pirkstu garumu.

Sievietēm ar īsiem pirkstiem iesakām izvēlēties formas, kas vizuāli stiepjas uz augšu – piemēram, ovālas formas akmeņus, vai arī gredzenu ar šobrīd tik populārajiem triloģijas akmeņiem – 3 akmeņi, kas izkārtoti līdzās un vizuāli aptver visu pirkstu, nevis tikai tā centrālo daļu. Izvairieties no smagnējām rotām un akmeņiem masīvos ietvaros.

Attēlā — zelta gredzens ar trīs briljantiem.

Attēlā — zelta gredzens ar briljantu un plūdenām līnijām, kas vizuāli slaidina pirkstus.

Attēlā — klasisks baltā zelta gredzens ar trīs briljantiem.

Uz pirksta, kas ir nedaudz platāks, labāk izskatīsies gredzeni ar lielāku akmeni un masīvāku ietvaru – jo smalkāks gredzens, jo vizuāli lielāks šķitīs pirksts. Uzmanība jāpievērš arī gredzena stīpiņas formai – sfēriska jeb izliekta forma vizuāli padarīs pirkstu vēl apaļāku, savukārt taisnstūra forma — slaidinās.

Attēlā — zelta gredzens ar vienu centrālo briljantu un daudziem smalkiem, kas izkārtoti divos interesantos ietvaros.

Attēlā — klasisks gredzens ar centrālo safīru un ietvaru no briljantiem.

Attēlā — dzeltenā zelta gredzens ar centrālo briljantu, kuru ieskauj mazāku briljantu ietvars un stīpa arī rotāta ar dārgakmeņiem.

Garu un slaidu pirkstu īpašnieces var atļauties valkāt ikvienas formas gredzenu (un, patiesībā, ikviena sieviete ar jebkuru pirkstu formu var – svarīgākais, lai gredzens patīk pašai nēsātājai!), bet pirkstu slaikumu vēl vairāk izcels smalkas formas un nelieli, sagrupēti akmeņi.

Attēlā — ļoti smalks zelta gredzens ar rose cut jeb rozes griezuma briljantu.

Attēlā — baltā zelta un briljantu gredzens ar neparastu, smalkiem ornamentiem rotātu stīpiņu.

Attēlā — elegants baltā zelta gredzens, kuram stīpiņa sašaurinās, ietverot centrālo briljantu.

Dāmām ar mazām, smalkām rokām iesakām izvairīties no lieliem un smagnējiem akmeņiem – tie rokām liks izskatīties neproporcionāli mazām. Tomēr no dārgakmeņiem, protams, nav jāatsakās pavisam – kāpēc gan neizvēlēties smalku gredzenu ar daudziem nelieliem akmeņiem, kas radīs ne mazāk mirdzošu kopējo iespaidu?

Attēlā — zelta gredzens ar Art Deco stilā veidotu reljefu formu no briljantiem un dekoratīvas joslas.

Attēlā — baltā zelta gredzens ar safīriem un briljantiem, kas izkārtot garenā joslā.

Attēlā — baltā zelta gredzens, kam visapkār izvietoti briljanti.

Sievietēm ar platāku plaukstu un pirkstiem piestāvēs attiecīgi lielāki dārgakmeņi – tie būs proporcionāli attiecībā pret rokas izmēru, turklāt šādu roku īpašnieces var atļauties eksperimentēt ar interesantiem risinājumiem un avangardiskām rotām.

Attēlā — neparasts zelta gredzens ar interesantiem, smalkiem vijumiem.

Attēlā — ekstravagants zelta gredzens ar piesātināti violetu ametistu.

Attēlā — saderināšanās gredzens ar debeszilu topāzu.