Saderināšanās gredzeni — halo jeb mirdzošais aplis

saderināšanās gredzens

“Halo” saderināšanās gredzens savu nosaukumu aizguvis no dabas parādības – optiskā efekta, kad ap sauli izveidojas mirdzošs aplis.

saderināšanās gredzens

Attēlā — klasisks halo saderināšanās gredzens no zelta ar centrālo briljantu un daudziem mazākiem dārgakmeņiem, kas izvietoti arī uz gredzena stīpas.

Halo gredzens ir viens no populārākajiem saderināšanās gredzenu veidiem, kad lielāku centrālo akmeni ieskauj daudzi smalkāki akmentiņi, veidojot halo – mirdzošu apli. Šī nelielo akmentiņu josla ne tikai piešķir iespaidīgu mirdzumu, bet arī īpaši izceļ gredzena centrālo dārgakmeni. Turklāt šāds akmeņu izvietojums vizuāli liek centrālajam akmenim izskatīties lielākam!

saderināšanās gredzens

Attēlā — skaists vintage stila gredzens ar centrālo akmeni — dūmu kvarcu — un daudziem maziem briljantiem, kas turpinās arī uz gredzena stīpas.

Halo gredzeni tradicionāli ir ar apaļu dārgakmeni, bet mēdz būt arī lāses vai kantainā formā. Mazākie akmeņi var būt izvietoti gan tikai apkārt centra akmenim, gan arī nosegt gredzena stīpiņu.

saderināšanās gredzens

Attēlā — elegants baltā zelta gredzens ar halo stilā izkārtotiem briljantiem.

Halo saderināšanās gredzens piestāvēs romantiskām sievietēm, jo tas rada asociācijas ar vintage stila rotām – šāds gredzenu veids parādījās ap 1920 gadu, kad pasaulē valdīja Art Deco ēra.

saderināšanās gredzens

Attēlā — vintage stila iedvesmots zelta gredzens ar piesātināti violetu ametistu un tam apkārt izvietotiem briljantiem.

Mūsdienās halo ir ne vien tradicionāls apaļš dimants ar rāmīti, bet mēdz būt arī pavisam neparasti risinājumi, piemēram – dubultais halo; halo, kas veidots no smalkiem briljantu “ziediņiem” un citi. Ļaujiet vaļu savai fantāzijai un iedvesmojoties no mūsu skaistākajiem darinājumiem!

saderināšanās gredzens

Attēlā — ļoti neparastas formas gredzens ar skaistu centrālo topāzu, kuru ierāmē smalki briljanti.