Saderināšanās gredzeni — kas būs aktuāli 2019.gadā?

Izvēlēties īsto saderināšanās gredzenu nav vienkārši, it īpaši, ja vēlaties, lai tas ir unikāls un atspoguļo Jūsu gaumi.

Lai Jums atvieglotu uzdevumu, piedāvājam ielūkoties ekspertu prognozēs par to, kādi saderināšanās gredzeni būs īpaši aktuāli nākamajā — 2019.gadā.

HALO GREDZENI

Halo jeb dārgakmeņu rāmītis ap centrālo akmeni ir viens no klasiskākajiem saderināšanās gredzenu modeļiem — un jo īpaši aktuāls tas būs 2019.gadā.

Attēlā — zelta gredzens ar briljantiem.
Mazais attēls no pinterest.com

PEAR CUT

Pear cut jeb bumbiera vai lāses formas gredzeni šogad īpašu popularitāti ieguva, pateicoties pasaulslavenās dziedātajas Arianas Grandes saderināšanās gredzenam. Lai arī Arianas saderināšanās ir nu jau atsaukta, gredzens savu popularitāti nav zaudējis!

Attēlā baltā zelta gredzens ar skaistu pear cut briljantu un halo rāmīti ap to.
Mazais attēls no pinterest.com

KRĀSAINI DĀRGAKMEŅI

Krāsaini dārgakmeņi — tas ir drosmīgi un noteikti patiks mūsdienīgām sievietēm! Šādi gredzeni sāk kļūt arvien populārāki, pateicoties to unikalitātei un iespējai variēt ne vien ar gredzena formu, bet arī piešķirt papildus dimensiju ar krāsu.

Attēlā zelta gredzens ar violetu ametistu un briljantu halo rāmīti.
Mazais attēls no pinterest.com

VIJUMI un PĪNES

Šis tiešām ir jaunums — gredzeni ar neparastām pīnēm un vijumiem. Šāda forma — tikai vijums vai vijums kopā ar lielāku dārgakmeni — juvelieru pasaulē populāra kļuvusi gluži nesen un ātri iekarojusi savu vietu.

Attēlā zelta gredzens ar safīriem un briljantiem.
Mazais attēls no pinterest.com