top of page
L_A wedding (4) (1).jpg

KLASISKI LAULĪBU GREDZENI

Klasiski laulību gredzeni - veidoti no augstvērtīga zelta un, iespējams, rotāti ar izsmalcinātiem dārgakmeņiem vai pārdomātiem ārējiem gravējumiem, stāsta par mūžīgu eleganci un laikmetu pārvarējošu stilu. Šie gredzeni, kas piešķir akcentu jebkurai rokai, ir izvēle tiem, kuri vērtē tradīcijas un vienmēr aktuālo dizainu.
 

Lai izvēlētos vispiemērotākā izmēra un dizaina gredzenus, aicinu pieteikties uz sarunu, kurā kopā ar jums atradīsim perfekto modeli un izplānosim budžetu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un iespējām.

DAŽI PIEMĒRI

Vairāk gredzenu dizainus vari apskatīt manu sociālo tīklu profilos vai sazinoties ar mani privāti.

P1010523_uz_balta
Klasiski ar taisnstūra malām
Rozā zelts
Vairāku toņu zelts, briljanta rotājums un matējums
Dzeltenais zelts
Baltais zelts
12 taisnstūra klasika
16 Klasiski laulību gredzeni
18 Laulību gredzeni ar briljantu rotājumu

SVARĪGI ZINĀT

1.png

DĀRGMETĀLI

Kuru dārgmetālu izvēlēsieties Jūs? Iesakām izvēlēties zeltu, novērtējot tā izturību, plastiskumu, vērtību un ilgmūžību!

5.png

MŪŽA GARANTIJA

Visām mūsu gatavotajām rotaslietām dodam mūža garantiju - tas nozīmē, ka uzņemamies atbildību par savu darbu, un Jūs varēsiet savas ģimenes rotas nodot mantojumā nākošajām paaudzēm!

2.png

DĀRGAKMEŅI

Izvēlieties dārgakmeņus, kas atainos tieši Jūsu gaumi, sākot no krāsainajiem pusdārgakmeņiem līdz pat dārgakmeņu karalim briljantam!

Mūsu gudrie dārgakmeņu stiprinājumi nodrošinās, ka dārgakmeņi turēsies ietvarā, bet neķersies matos un apģērbā.

6.png

GREDZENU ILGMŪŽIBA

Gredzeni, kas būs modē vienmēr, - tie ir tādi gredzeni, kuru klasiskais stils un elegance būs aktuāls arī pēc gadu desmitiem!

3.png

DIZAINS

Novērtēsim, ja uz tikšanos paņemsiet līdzi Jums tīkamo gredzenu modeļu fotogrāfijas. Vai vēlaties iekļaut gredzenā īpašu vēstījumu vai simbolu? Tas ir iespējams!

Palīdzēsim arī ar ieteikumiem, kādi gredzena modeļi piestāvēs Jūsu dzīvesstilam un kā izveidot saskaņotu komplektu ar saderināšanās gredzenu.

7.png

BUDŽETS

Nāciet pie mums ar savu vīziju un savu budžetu - mēs palīdzēsim izveidot skaistāko un piemērotāko risinājumu tieši Jums!

PIETEIKTIES UZ TIKŠANOS/ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Lai pieteiktos konsultācijai, kalendārā izvēlies ērtāko dienu un laiku klātienes vai attālinātai (sazvans, videozvans) konsultācijai.

bottom of page