top of page
Sanita Uldis PARAUGS_002.jpg

LAULĪBU GREDZENI

Laulību gredzeni ir simboli, kas ietver jūsu atšķirīgo pieredzi, kopīgās vērtības un skatu uz nākotni. Šajā sadaļā Jums ir iespēja uzzināt vairāk par klasiskiem un individuāli veidotiem īpaša dizaina laulību gredzeniem un tā, kas jāņem vērā izvēloties gredzenu materiālus un dizainu.

Ja esat gatavi sarunai ar mani, piesakieties konsultācijai ar mani klātienē manā darbnīcā vai attālināti - telefonzvanā vai videozvanā. Sarunas gaitā mēs precizēsim Jūsu gredzenu izmērus un vēlmes attiecībā uz gredzeniem..

GREDZENU DIZAINI

Klasiskie laulību gredzeni ar vai bez dārgakmeņiem pārstāv mūžīgu eleganci un laikmetīgu skaistumu, piedāvājot vienkāršību un izsmalcinātību, kas nekad neiziet no modes. 
 

Unikāla dizaina laulību gredzeni ļauj pāriem izteikt savu individualitāti, izvēloties neierastus materiālus, neparastas formas vai krāsas, kas atspoguļo viņu personīgo stāstu un kopīgās vērtības. Savukārt gredzeni ar ārējo gravējumu vai ārējo tekstūru piedāvā iespēju pievienot simbolisku nozīmi vai personīgus noslēpumus, kas padara katru gredzenu unikālu un neaizmirstamu.

KLASISKI LAULĪBU GREDZENI

AR UN BEZ DĀRGAKMEŅIEM

16 Klasiski laulību gredzeni (2).jpg

UNIKĀLA DIZAINA 
LAULĪBU GREDZENI

Ar ārējo ornamentu - vīra gredzenā tumšs koka simbols, sievas - gaišs (1).jpg
Ar reljefu tīrradņa efektu (1).jpg

AR ĀRĒJO GRAVĒJUMU VAI TEKSTŪRU

SVARĪGI ZINĀT

1.png

DĀRGMETĀLI

Kuru dārgmetālu izvēlēsieties Jūs? Iesakām izvēlēties zeltu, novērtējot tā izturību, plastiskumu, vērtību un ilgmūžību!

5.png

MŪŽA GARANTIJA

Visām mūsu gatavotajām rotaslietām dodam mūža garantiju - tas nozīmē, ka uzņemamies atbildību par savu darbu, un Jūs varēsiet savas ģimenes rotas nodot mantojumā nākošajām paaudzēm!

2.png

DĀRGAKMEŅI

Izvēlieties dārgakmeņus, kas atainos tieši Jūsu gaumi, sākot no krāsainajiem pusdārgakmeņiem līdz pat dārgakmeņu karalim briljantam!

Mūsu gudrie dārgakmeņu stiprinājumi nodrošinās, ka dārgakmeņi turēsies ietvarā, bet neķersies matos un apģērbā.

6.png

GREDZENU ILGMŪŽIBA

Gredzeni, kas būs modē vienmēr, - tie ir tādi gredzeni, kuru klasiskais stils un elegance būs aktuāls arī pēc gadu desmitiem!

3.png

DIZAINS

Novērtēsim, ja uz tikšanos paņemsiet līdzi Jums tīkamo gredzenu modeļu fotogrāfijas. Vai vēlaties iekļaut gredzenā īpašu vēstījumu vai simbolu? Tas ir iespējams!

Palīdzēsim arī ar ieteikumiem, kādi gredzena modeļi piestāvēs Jūsu dzīvesstilam un kā izveidot saskaņotu komplektu ar saderināšanās gredzenu.

7.png

BUDŽETS

Nāciet pie mums ar savu vīziju un savu budžetu - mēs palīdzēsim izveidot skaistāko un piemērotāko risinājumu tieši Jums!

PIETEIKTIES UZ TIKŠANOS/ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Lai pieteiktos konsultācijai, kalendārā izvēlies ērtāko dienu un laiku klātienes vai attālinātai (sazvans, videozvans) konsultācijai.

bottom of page