top of page
AK-2061-Edit.jpg

SADERINĀŠANĀS GREDZENI

Saderināšanās gredzens – simbols, kas simbolizēs jūsu kopīgo nākotni un iezīmēs stāstu. Neatkarīgi no tā, vai līgavainis meklē perfekto saderināšanās gredzenu, lai pārsteigtu savu mīļoto, vai arī pāris to vēlas izvēlēties kopā, svarīgākais ir, lai gredzens atbilst jūsu abu vēlmēm.

DIZAINA VEIDI

20 Saderināšanās gredzens ar krāsainu dārgakmeni.jpg
Komplekts ar briljantiem.jpg
Ar reljefu tīrradņa efektu (1).jpg

Savukārt zemāk Jūs atradīsiet vērtīgus padomus un iedvesmu gredzena izveidei – ideāls ceļvedis tiem, kuri meklē perfekto simbolu savai mīlestībai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties tiešsaistes konsultāciju vai klātienes tikšanos, esmu šeit, lai palīdzētu Jums izprast visas iespējas, vienotos par dizainu, kā arī izplānotu budžetu.

SVARĪGI ZINĀT

1.png

DĀRGMETĀLI

Kuru dārgmetālu izvēlēsieties Jūs? Iesakām izvēlēties zeltu, novērtējot tā izturību, plastiskumu, vērtību un ilgmūžību!

5.png

MŪŽA GARANTIJA

Visām mūsu gatavotajām rotaslietām dodam mūža garantiju - tas nozīmē, ka uzņemamies atbildību par savu darbu, un Jūs varēsiet savas ģimenes rotas nodot mantojumā nākošajām paaudzēm!

2.png

DĀRGAKMEŅI

Izvēlieties dārgakmeņus, kas atainos tieši Jūsu gaumi, sākot no krāsainajiem pusdārgakmeņiem līdz pat dārgakmeņu karalim briljantam!

Mūsu gudrie dārgakmeņu stiprinājumi nodrošinās, ka dārgakmeņi turēsies ietvarā, bet neķersies matos un apģērbā.

6.png

GREDZENU ILGMŪŽIBA

Gredzeni, kas būs modē vienmēr, - tie ir tādi gredzeni, kuru klasiskais stils un elegance būs aktuāls arī pēc gadu desmitiem!

3.png

DIZAINS

Novērtēsim, ja uz tikšanos paņemsiet līdzi Jums tīkamo gredzenu modeļu fotogrāfijas. Vai vēlaties iekļaut gredzenā īpašu vēstījumu vai simbolu? Tas ir iespējams!

Palīdzēsim arī ar ieteikumiem, kādi gredzena modeļi piestāvēs Jūsu dzīvesstilam un kā izveidot saskaņotu komplektu ar saderināšanās gredzenu.

7.png

BUDŽETS

Nāciet pie mums ar savu vīziju un savu budžetu - mēs palīdzēsim izveidot skaistāko un piemērotāko risinājumu tieši Jums!

PIETEIKTIES UZ TIKŠANOS/ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Lai pieteiktos konsultācijai, kalendārā izvēlies ērtāko dienu un laiku klātienes vai attālinātai (sazvans, videozvans) konsultācijai.

bottom of page