top of page

GREDZENU KOMPLEKTI

Radīt harmoniju starp saderināšanās un laulību gredzeniem – tas ir mans mērķis, veidojot izsmalcinātus līgavas komplektus. Mēs vēlamies, lai šie divi simboli mīlestības apliecinājumam ne tikai izskatītos nevainojami kopā, bet arī piedāvātu maksimālu komfortu, nēsājot tos uz viena pirksta. Ļaujiet man palīdzēt Jums izveidot ideāli saskaņotu laulību gredzenu, kas būs radīts tieši Jūsu saderināšanās gredzenam, atspoguļojot jūsu mīlestības stāstu.

daži piemēri

Vairāk informācijas, sazinoties ar mani privāti.

Komplekts ar karbonu vīra gredzenā

Līgavas gredzens veidots no trīs daļām - divas stīpas apņem centrālo saderināšanās gredzenu. Vīra gredzens ar efektīvu karbona joslu.

Līgavas komplekts ar briljantiem

Līgavas komplekts ar briljantiem - kvadrāta formas halo tipa saderināšanās gredzens un eternity jeb bezgalības veida laulību gredzens.

Komplekts ar briljantiem

Saskaņots gredzenu komplekts - vīram kontrastējošas krāsas josla, savukārt sievai - briljantu josla. Pieskaņots saderināšanās gredzens, kas ideāli saskan ar laulību gredzenu.

Komplekts ar briljantiem, safīriem un karbonu

Neparasts gredzenu komplekts, kurā izmantots karbons, briljanti un zilie safīri - lielisks piemērs, kā izveidot pieskaņotu laulību gredzenu saderināšanās gredzenam ar lielāku dārgakmeni.

PIETEIKTIES UZ TIKŠANOS/ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Lai pieteiktos konsultācijai, kalendārā izvēlies ērtāko dienu un laiku klātienes vai attālinātai (sazvans, videozvans) konsultācijai.

bottom of page