top of page

Bildinājums svētkos? Mēs sakām - jā!

Bildinājums svētkos? Bildinājums kā dubulti svētki!

Foto: Pinterest.com

Vai zināji, ka gada nogale tiek dēvēta par Saderināšanās sezonu?

Statistika liecina, ka 40% no gada laikā izteiktajiem bildinājumiem notiek, sākot ar oktobri un līdz pat februārim - Visu mīlētāju jeb Valentīna dienai 14. februārī.


Visvairāk bildinājumu tiek izteikts Ziemassvētkos, otrajā vietā ir Jaunā gada svētki, bet trešajā - Valentīna diena.


Svētku sajūta, laiks, kas pavadīts mājās ar tuviniekiem un tradīcija dāvināt dāvanas - visi šie faktori spēlē būtisku lomu, izvēloties piemērotāko laiku tik svarīgajam notikumam - bildinājumam.


Populārā britu vietne Bridebook.co.uk raksta, ka ik gadu decembrī kāzām sāk gatavoties vairāk kā 120 tūkstoši līgavu, bet saderināšanās gredzeniem gada nogalē iztērēti vairāk nekā 147 miljoni angļu mārciņu - jāsaka, ka šis ir veiksmīgs gājiens no līgavaiņu puses, jo saderināšanās gredzens pavisam noteikti būs dāvana, kas nepaliks nenovērtēta :)


Runājot ar mūsu klientiem, esam pārliecinājušies, ka arī Latvijā statistika ir līdzīga - lielākā daļa līgaviņu saderināšanās gredzenu saņēmušas rudenī un ziemā, savukārt tās meitenes, kas svarīgo jautājumu vēl tikai gaida, apliecina, ka priecātos zem svētku eglītes ieraudzīt dāvanu, iesaiņotu pavisam nelielā kārbiņā!...


Lūk, daži iemesli, kāpēc bildinājums svētkos ir lieliska doma!

Foto: Pinterest.com

💎Tas noteikti piešķirs svētkiem papildu burvību!


💎Saderināšanās datums vienmēr paliks prātā.


💎Bildinot svētkos, līdzās būs ģimene un tuvākie draugi, ar ko kopā nosvinēt priecīgo notikumu


💎Topošā līgava, visticamāk, būs saposusies svētkiem un parūpējusies par skaistu manikīru


💎Saderināšanās gredzens noteikti kļūs par vislabāko dāvanu, kādu līgaviņa saņēmusi!

Aplūko mūsu saderināšanās gredzenu galeriju un iedvesmojies savam īpašajam gredzenam!a


Jums būs vismaz pusgads laika, lai sagatavotos kāzām, ja nolemsiet tās svinēt vasarā vai rudenī (un pietiekoši daudz laika, lai nesteidzīgi pasūtītu laulības gredzenus pie juveliera!)


Ja esi nolēmis bildināt svētkos, piesakies uz tikšanos jau tagad, lai bez liekām raizēm un stresa pasūtītu individuāli veidotu saderināšanās gredzenu, ko pasniegt gada nogalē vai citos jums abiem nozīmīgos svētkos!


コメント


bottom of page