top of page

Saderināšanās gredzens - kā izvēlēties īsto?

Saderināšanās gredzena izvēle – process, kas satrauc daudzus!

Uzzini mazliet interesantas (un noderīgas) statistikas un gūsti iedvesmu savam skaistajam gredzenam!


💎Parasti topošie līgavaiņi savu bildinājumu plāno vidēji 4,5 mēnešus, bet 7% lielajam notikumam gatavojas pat veselu gadu!


💎 Lai atrastu perfekto gredzenu, līgavainim ir nepieciešami apmēram 3 mēneši, un vidēji tiek aplūkoti aptuveni 26 dažādi gredzeni, līdz tiek atrasts īstais.


💎 Amerikāņi tērē aptuveni 6 tūkstošus ASV dolāru saderināšanās gredzena iegādei (un šī summa, pēc statistikas datiem, ar katru gadu pieaug).


💎 Populārākais dārgmetāls – 61% līgavu nēsā baltā zelta saderināšanās gredzenus.


💎 33% no aptaujātajiem pāriem ir izvēlējušies gredzena dizainu kopā.


💎 Lielākā daļa līgavu joprojām dod priekšroku klasiskām vērtībām – gredzenam ar dimantu (gandrīz 70% no aptaujātajām sievietēm)


💎 Gredzena formu, ja nevēlaties kļūdīties, vislabāk izvēlēties klasisku – ar apaļu centrālo dārgakmeni.


💎 Otrais populārākais dārgakmens – safīrs, iespējams, pateicoties karaliskajai ģimenei un Keitai Midltonei.


💎 Arvien populārāk kļūst izgatavot individuāla dizaina gredzenus – nu jau 45% līgavaiņu ir vērsušies pie juveliera, izvēloties saderināšanās gredzenu.


💎 Izvēloties gredzenu, vissvarīgākais ir gredzena dizains, pēc tam – dārgakmens, trešajā vietā ierindojas juvelierizstrādājuma kvalitāte, ceturtajā – dārgakmeņa lielums.Aplūko mūsu veidotos saderināšanās gredzenu galeriju un iedvesmojies savam īpašajam gredzenam!


Piesakies uz bezmaksas tikšanos ar juvelieri un saņem atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem!Izmantoti dati no Jewellery & Engagement Survey from The Knot veiktās aptaujas


Comments


bottom of page