top of page

Privātuma un sīkdatņu politika

Privātuma atruna

SIA GLANCE AL privātuma atruna reglamentē savā mājaslapā apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Piekļūstot šai mājaslapai, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un sapratis šo privātuma atruna. Šajā privātuma atrunā aprakstīts veids, kā SIA GLANCE AL ievāc un apstrādā savas mājaslapas https://www.arviskotins.lv/ apmeklētāju personīgos datus.
 

Kas mēs esam

Šī mājaslapa pieder un to pārvalda SIA GLANCE AL (Reģistrācijas nr.: 40103413327, juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Grāvkalnu iela 40 - 1, LV-2167), saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Kādus datus mēs varam ievākt

 

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Jums:

Vietnes apmeklētājs vietnes sadaļā „Kontakti” ieraksta un nosūta savu vārdu, tālruni un elektroniskā pasta adresi, lai sazinātos ar SIA GLANCE AL. Aktīvo darbību – nosūtīšanu — SIA GLANCE AL uzskata par atļauju tos izmantot saziņas nolūkā.
Jebkuru citu informāciju, kuru jūs vēlaties nosūtīt mums.
 

Kā mēs varam izmantot ievāktos datus

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:

atcerētos jūsu valodas izvēli;

vārda, tālruņa un e-pasta adreses saņemšanas mērķis ir SIA GLANCE AL sazināšanās ar jums;

atbildētu uz jūsu informācijas pieprasījumiem;

novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;
nodrošinātu jūsu datu drošību.

 

Sīkdatņu atruna

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai atcerētos jūsu valodas iestatījumus.

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu mājaslapas darbību - kontaktformu sadaļā „Kontakti“ aizsargā reCAPTCHA un Google Privacy Policy un Terms of Service.

Šīs sīkdatnes ir obligātas mājaslapas darbībai un nodrošina pamata funkcionalitāti un drošību. Bez šīm sīkdatnēm mājaslapa nevarētu pilnvērtīgi funkcionēt.
 

Izmaiņas

Šī privātuma atruna var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu par jebkādām izmaiņām, iesakām regulāri apmeklēt mūsu mājaslapu. Jaunākā privātuma atrunas versija vienmēr būs publicēta šajā mājaslapā. Jūsu turpināta mājaslapas lietošana pēc šādu izmaiņu veikšanas nozīmēs jūsu piekrišanu jaunajiem noteikumiem.
 

Kontaktinformācija

Ja Jums ir jautājumi vai bažas par šo privātuma atrunu vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mājaslapā norādīto kontaktinformāciju. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka jūsu informācija tiek aizsargāta un ka jūsu privātums tiek cienīts.

Mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu privātumu un nodrošināt, ka jūsu personīgie dati tiek apstrādāti atbilstoši augstākajiem standartiem.

bottom of page