top of page

"Mūsu pirksti ir apvīti ar mīlestību!"

"Gredzenu izvēle bija viens no pirmskāzu grūtākajiem lēmumiem, kuru visu laiku atlikām uz vēlāku laiku, jo nevarējām vienoties, kādus gredzenus īsti vēlamies. Bijām vairākos rotaslietu veikalos, kur piemērījām desmitiem gredzenu, bet neviens nebija īstais.


Katrīna & Mārtiņš

Attapāmies divus mēnešus pirms kāzām: ”Mums nav gredzenu!” Tad nolēmām meklēt juvelieri, kurš mums izgatavos tādus gredzenus, par kuriem sapņojam.


Juvelieri Arvi jau bijām pamanījuši sociālajos tīkos vēl pirms apsvērām domu par precēšanos. Bijām noskatījuši auskarus un kulonu. Brīdī, kad bija palikuši divi mēneši līdz kāzām, vīram teicu: “Es zinu, kurš mums uztaisīs gredzenus – Arvis!"


Satiekot Arvi dzīvē mēs bijām pozitīvi uzlādēti, sarunas raisījās ļoti raiti, sajūta bija tāda, it kā mēs būtu pazīstami jau sen, varbūt arī tāpēc mūsu gredzeni ir izdevušies tik fantastiski un mums ļoti mīļi.


Veikalos bijām redzējuši tik daudz gredzenu, ka jau zinājām, ko mēs negribam, tāpēc bija daudz vieglāk saprast, kādiem jābūt mūsu gredzeniem. Gredzeni ir ieguldījums uz visu mūžu, tāpēc vēlējāmies, lai tie būtu salīdzinoši vienkārši, bet ar savu odziņu.


Mums bija divi varianti, un viens no tiem šobrīd ir uz mūsu pirkstiem. Vēlējāmies platus, masīvus, divu dažādu zeltu gredzenus, kuriem iekšpusē būtu mūsu rokrakstos iegravēti vārdi un kāzu datums. Vīram mans vārds un kāzu datums ,un man viņa vārds un kāzu datums, kā arī manam gredzenam visapkārt mazi briljantiņi.


Pirms kāzām radi un draugi jau interesējās, kādi tad būs mūsu gredzeni, taču mēs turējām šo noslēpumu līdz pat kāzu dienai. Kāzu dienā visi bija sajūsmā, tādus gredzenus nebija vēl redzējuši, un, kad pateicām, ka iekšpusē ir mūsu rokrakstā gravējums, bija patīkami pārsteigti.


Pie gredzeniem bija jāpierod, jo nekad nebijām nēsājuši tik smagus gredzenus, bet tagad gredzeni ir kā saauguši ar mūsu pirkstiem.


Mūsu pirksti vienmēr būs apvīti ar mīlestību.

Liels paldies Arvim par mūsu mūžīgās mīlestības un uzticības simboliem!"


Katrīna & Mārtiņš


Klientu fotoComments


bottom of page