top of page

"Viņš ir mans - apgredzenots!"


"Gatavojoties kāzām un izvēloties laulību gredzenus, tieši topošais vīrs bija tas, kurš uzstāja, ka tiem jābūt pamatīgiem – gredzenus nēsāsim visu dzīvi un tos ik dienas redzēs arī apkārtējie. Es, savukārt, zināju, ka gribu ko neparastu un ne tādu kā citiem.


Man ir svarīgi lietas pirms pirkšanas izpētīt, kārtīgi apskatīt, un mūsu gredzenu prototipus atradu internetā – zināmas firmas izstrādājumi par attiecīgu cenu. Tomēr, kā izrādījās, uz vietas nebija pieejams vīram vajadzīgais izmērs, bet atsevišķa gredzena pasūtīšana vēl vairāk palielinātu gredzena jau tā ne mazo cenu.


Diezgan likumsakarīga bija doma vērsties pie juveliera, un tieši tobrīd Arvi biju pamanīju Facebook. Mani uzrunāja viņa vieglais komunicēšanas stils, viņš mums ļoti palīdzēja, līdz galam noslīpējot dizainu, formu, materiālus, izmērus… Mūsu iecere bija diezgan traka – baltais zelts kopā ar karbonu.


Neiztikām arī bez kurioziem – tā kā līgavainis līdz tam nekad nebija nēsājis gredzenus, viņš baidījās, ka tas spiedīs, un pasūtīja izmēru, kas tobrīd likās ērts. Bet, neilgu laiku panēsājot gredzenu uz rokas, viņš tomēr saprata, ka tas ir par lielu. Nācās vērsties pie Arvja un to pārtaisīt! Tāpēc mans ieteikums it sevišķi vīriešiem, kas ikdienā nenēsā rotas – ja ir iespēja, pamēģiniet jau pirms kāzām panēsāt attiecīgā izmēra gredzenu. Tagad vīrs ir pieradis pie sava jaunā, mazliet mazākā gredzena, un saka, ka ikdienā to vispār nejūtot!


Ir ļoti patīkami saņemt komplimentus no apkārtējiem par mūsu neparastajiem gredzeniem. Bet es, katru reizi, kad skatos uz vīra gredzenu, priecājos par to, ka viņš ir mans – apgredzenots!"


Paldies Madarai un vīram par sirsnīgo atsauksmi!


Foto: Juris Justs photography



Comments


bottom of page