top of page

Ko dāvināt svētkos? Mums ir idejas!

Kādu dāvanu pasniegt tuvajiem cilvēkiem, lai būtu pārliecināts - saņēmējam tā patiks?

Ko uzdāvināt vīrietim, kuram "viss jau ir"?

Kā apsveikt mīļoto kāzu gadadienā vai ar bērniņa piedzimšanu?


Mums ir atbildes uz visiem šiem jautājumiem!


Esam pārliecināti - kvalitatīvi, skaisti juvelierizstrādājumi ir lieliska dāvana ikvienos svētkos - galvenais pareizi izvēlēties rotu.

Īpaši dārgakmeņi, iegravēti iniciāļi, bērnu vārdi vai svarīgi datumi - tieši šīs personalizētās detaļas padarīs rotu īpašu.

Turklāt ikvienai mūsu gatavotajai rotaslietai ir meistara dota mūža garantija, kas nozīmē, ka rotaslieta kalpos ne vienai vien paaudzei un tā var pat kļūt par daļu no jūsu ģimenes mantojuma!


Apskatiet mūsu darbu galeriju un iedvesmojieties skaistākajām dāvanām, kā arī aplūko mūsu īpašo dāvanu sadaļu mājaslapā!


💎Auskari - dāvana, kas iepriecinās ikvienu sievieti vai meiteni, neatkarīgi no vecuma


Izvēlieties klasisku eleganci mammai vai mīļotajai māmiņdienā, dzimšanas dienā vai gadadienā, vai interesantus dizainus un krāsainus dārgakmeņus, piemēram, dāvinot uz skolas izlaidumu!


💎Kulons viņam vai viņai


Personalizēts kulons ar nēsātāja vārdu (vai varbūt īpašu mīļvārdiņu?), vai arī tikai vārda pirmo burtu būs dāvana, kas tās saņēmējam neradīs šaubas - tā ir domāta tieši viņam!

Romantiskām būtnēm patiks kuloni sirds formā, un, ja šādam kulonam pievienojam īpašu gravējumu, tas var kļūt arī par īpašo atzīšanos mīlestībā vai atgādinājumu par kādu jums abiem nozīmīgu datumu... Iespēju un kulonu modeļu ir tik daudz - atliek izvēlēties savējo!


💎Krustiņš - dāvana kristībās vai kā simboliska dāvana svētkos


Krustiņš ir patiešām nozīmīga dāvana kristībās, tāpēc jo īpaši jauki, ja tas ir pārdomāts - skaists un kvalitatīvs. Krustiņu nereti izvēlas dāvināt arī vīriešiem, izraugoties vīrišķīgākus modeļus.


💎Nameja gredzens - dāvana izlaidumā jeb varbūt vīrišķības simbols?


Mūsu klientu vidū īpaši populāri kļuvuši nameja gredzeni - un ne velti! Tam ir ne tikai skaists pinums, bet arī simboliska nozīme. Izrotājiet to ar briljantiem un uzdāviniet augstskolas absolventei, vai izvēlieties rupjāku pinumu un pasniedziet vīrietim!


💎Aproču pogas - katra eleganta vīrieša garderobes sastāvdaļa!


Ko uzdāvināt līgavainim vai vedējtēvam kāzu dienā? Aproču pogas! Tās būs ne vien simboliska un skaista dāvana (izvēlieties dizainu ar iniciāļiem vai iegravētu datumu), bet arī parādīs jūsu attieksmi pret vīrieti - džentlmeni!


💎Zīmoggredzens - dāvana vīrietim, kuram viss jau ir!


Zīmoggredzens noteikti ir rotaslieta, kuru nēsās tikai īsts vīrietis - un ir tik patīkami, ja to pasniedz mīļotais cilvēks! Mūsu klientu vidū iecienīti materiāli ir melnais karbons un arī dārgakmeņi.


💎Individuāli veidotas dāvanas īpašiem dzīves gadījumiem

Bērniņa piedzimšana, jubileja vai kāzu gadadiena - palutiniet savus mīļos ar īpašām, tieši viņiem veidotām rotaslietām!


Aplūko šīs un citas idejas mūsu dāvanu sadaļā!


Vai vēlies, lai Tava dāvana izraisītu emocijas - labākā dāvana manā mūžā?! :)

Raksti mums, nāc uz tikšanos un izveidosim emociju vērtu dāvanu kopā!
Comments


bottom of page