top of page

"Perfekts bildinājums!"

"Esam kopā jau ļoti ilgu laiku, un pēdējo gadu mums abiem ir paticis ieslīgt tēmās par perfektu bildinājumu un perfektām kāzām. 


Klientu foto
Klientu foto

Līgavainis - Jānis - šo laiku izmantoja, lai plānotu izcilu bildinājumu. Plānošanas procesā Jānis sev uzstādīja nosacījumus, ka vēlas bildināt pie dabas, bet vidē, kas izceļas un nebūtu sastopama tuvākajā apkārtnē, gredzenam jābūt izcilam roku darbam, notikumam jābūt neuzkrītoši uzfilmētam un jānotiek vietā, kas nav publiski apmeklēta.


Jānis sākotnēji bija ieplānojis to darīt 2023. gada vasarā. Zinādams, ka gredzena izgatavošana var aizņemt vairākus mēnešus, izlēma to pasūtīt 2022. gada decembrī. Taču saderināšanās gredzens bija gatavs jau mazāk kā pēc mēneša. Un aiz nepacietības līgavainis veica bildinājumu 26.martā.


Gredzena izmēru un zelta veidu uzzināt nebija grūti, to noskaidrot varēja pēc citiem gredzeniem, kurus Simona nēsā. Sarežģītāk bija ar vēlmēm par dizainu. Sarunās varēja izsecināt, ka Simonu piesaista triloģijas dizains. Kā papildus pārsteigumu ar Arvi vienojās par gravējumu gredzena iekšpusē.


Gredzens apmēram divus mēnešus slēpās Jāņa mašīnā, līdz brīdim, kad ar šo mašīnu devāmies divatā izbraucienā līdz Tatru kalniem, Polijas un Slovākijas teritorijā. Zinājām, ka tur būs neaizmirstami skati un noteikti gribēsim uzņemt kopīgas bildes, taču ne jau ziemas apģērbā, bet gan elegantās drēbēs. 


Simonai tobrīd vēl nebija ne jausmas, ka šīs bildes kļūs par neaizmirstamām atmiņām. Jau pirmajā nokļūšanas dienā devāmies kāpt augšā un apskatīt aizsalušos kalnu ezerus. Gredzens kopā ar svinīgo apģērbu tika no mašīnas ielikts mugursomā un nests kalnā augšā. 


Klientu foto
Klientu foto

Nonākuši ielejā starp diviem aizsalušiem ezeriem, bijām gatavi kopā bildēties. Atradām labāko skatu, pārģērbāmies, uzlikām statīvu telefonam un tā vietā, lai Jānis uzņemtu bildes, viņš sāka filmēt. Nostājāmies abi blakus, un Jānis no kabatas izņem kastīti un krita ceļos. 


Neapšaubāmi atbilde bija "Jā!"


Kāzas plānojam 2024.gada vasarā, taču ar mūsu nepacietību visādi var gadīties. Ilgi galvu nav jālauza, kur vēlamies pasūtīt laulību gredzenus. Ar juvelieri Arvi vienosimies par dizainu un gravējumu, kas mums arī ir ne mazāk svarīgs.


Novēlam ikvienam pārim piedzīvot šo maģisko "Jā!" vārdu, kas mūžam paliks atmiņā kā ļoti īpašs dzīves notikums!


Mēs pavisam noteikti iesakām pasūtīt gredzenus pie profesionāļa, nevis riskēt ar zemu kvalitāti rotaslietu veikalos, kuri atrodami uz katra stūra. Mūsu situācijā tam bija ļoti liela nozīme arī tādēļ, ka bija nepieciešams neliela izmēra gredzens (15). Veikalos šāda izmēru gredzenu piedāvājums ir ļoti mazs, un tiem lielākoties nav iespējams veikt korekcijas, taču pie juveliera iespējams izmainīt visas sīkākās detaļas. 


Līgavainim Jānim īpaši nozīmīgi bija veikt gredzena personalizējumu ar gravējumu. Protams, to izdevās realizēt, pateicoties Arvim."


Paldies mūsu lieliskajam pārim Simonai un Jānim par skaisto atsauksmi!

Klientu foto


Comments


bottom of page